AMN22112
| Part Number | AMN22112 |
| Manufacturer | Panasonic Electric Works |
| Category | Motion Sensors |
| Description | SENSOR MOTION ANA 5V WHT PCB |
AMN22112 Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | AMN22112 PCB Footprint and Symbol |
| Brand | Panasonic Electric Works |
| Product Line | Sensors |
| Subcategory | Optical |
| Series | NaPiOn™ |
| Sensor Type | Motion, Pyroelectric, PIR (Passive Infrared) |
| Sensing Distance | 78.7" (2m) 6.6' |
| Output Type | Analog |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Trigger Type | Internal |
| Features | Polyethylene, White Lens |
| Package / Case | Cylinder |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (TA) |
Quick Inquiry
| In Stock | 446 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
