B39132B1642U810
| Part Number | B39132B1642U810 |
| Manufacturer | Qualcomm |
| Category | Filters |
| Description | FILTER SAW 1.25GHZ 8SMD |
B39132B1642U810 Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | B39132B1642U810 PCB Footprint and Symbol |
| Brand | Qualcomm |
| Product Line | Passive Components |
| Subcategory | SAW Filters |
| Series | - |
| Frequency - Center | 1.25GHz |
| Bandwidth | 96MHz |
| Insertion Loss | 7.4dB |
| Ratings | - |
| Applications | Set-Top Boxes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| Height (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
Quick Inquiry
| In Stock | 12559 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
