ISL1557IRZ
| Part Number | ISL1557IRZ |
| Manufacturer | Renesas Electronics America Inc. |
| Category | Interface ICs |
| Description | IC VDSL2 LINE DVR AMP 16QFN |
ISL1557IRZ Specifications
| RoHS | No RoHS Information |
| EDA/CAD Models | ISL1557IRZ PCB Footprint and Symbol |
| Brand | Renesas Electronics America Inc. |
| Product Line | Semiconductors |
| Subcategory | Telecom |
| Series | - |
| Function | Line Interface Unit (LIU) |
| Interface | - |
| Number of Circuits | 2 |
| Voltage - Supply | ±2.25V ~ 6V, 4.5V ~ 12V |
| Current - Supply | 6mA |
| Power (Watts) | - |
| Operating Temperature | -45°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |
Quick Inquiry
| In Stock | 189 - More on Order |
| Quote Limit | No Limit |
| Lead-Time | To be Confirmed |
| Minimum | 1 |
Please fill out the form below. We will contact you as soon as possible.
Add to cart
You can first add the current product to the shopping cart and then make a one-time inquiry.
