MCZ33902EF
Part Number
MCZ33902EF
Manufacturer
NXP
Category
Interface ICs
Description
IC HI SPEED TRANSCEIVER 14-SOIC
MCZ33902EF Specifications
RoHS No RoHS Information
EDA/CAD Models MCZ33902EF PCB Footprint and Symbol
Brand NXP
Product Line Semiconductors
Subcategory Specialized
Series -
Applications -
Interface CAN
Voltage - Supply 5V
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)